SLAVIŠA BULATOVIĆ

Srpska napredna stranka

Rođen 1975. godine. Živi u Vranju, Vranjska Banja.

Po zanimanju je diplomirani pravnik.

Kao diplomirani pravnik u “Simpu” bio je zadužen za ljudske resurse. U SNS-u bio je poverenik za Vranje. U decembru 2014. godine postavljen je za načelnika Pčinjskog okruga.

Za predsednika Gradskog odbora SNS-a u Vranju izabran je 25. jula 2015.godine.

Na vanrednim parlamentarnim izborima održanim 24. aprila 2016. godine po prvi put postaje narodni poslanik.

Osnovne informacije

Statistika

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1 postavljeno / 0 odgovoreno

Pitanja građana

Inicijativa za izmene i dopune Porodičnog zakona

čeka se odgovor 27 dana i 1 sat

Poštovani, U ponedeljak, 14. avgusta 2017. pokrenula sam inicijativu "Naše dete - naša odluka", za izmene i dopune Porodičnog zakona. Prema aktuelnom Porodičnom zakonu roditelji nemaju pravo da odrede potencijalne staratelje svoje dece u slučaju porodične tragedije, pa je odluka o deci...

VIDI SVE POSTAVI PITANJE

Imovinska karta

(Vranje, 20.01.2017.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Narodni poslanik Narodna skupština Republike Srbije Republika Mesečno 68297.00 RSD 03.06.2016 -
Poslednji put ažurirano: 02.03.2017, 15:11