OSTOJA MIJAILOVIĆ

Srpska napredna stranka

Rođen 1979. godine. Živi u Čačku.

Po zanimanju je diplomirani ekonomista.

Bio je član Nove Srbije od 2000. godine, da bi 2015. godine prešao u SNS.

Na vanrednim parlamentarnim izborima održanim 24. aprila 2016. godine po prvi put postaje narodni poslanik.

Osnovne informacije

Statistika

  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Imovinska karta

(Čačak, 04.07.2016.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Narodni poslanik Narodna skupština Republike Srbije Republika Mesečno 76160.00 RSD 03.06.2016 -
Član Gradskog veća Grad Čačak Grad Mesečno 33243.00 RSD 12.07.2012 -
Poslednji put ažurirano: 02.03.2017, 14:34