MARINA RISTIĆ

Nestranačka licnost

Rođena 1974. godine. Živi u Beogradu.

Po zanimanju je administrativna radnica.

Na izborima održanim 24. aprila 2016. godine po prvi put postaje narodna poslanica.

Osnovne informacije

Statistika

  • 0
  • 0
  • 17
  • 0
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Imovinska karta

(Beograd, 29.06.2016.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Narodni poslanik Narodna skupština Republike Srbije Republika Mesečno 95000.00 RSD 03.06.2016 -
Poslednji put ažurirano: 07.03.2017, 14:29