VLADIMIR MARINKOVIĆ

Socijaldemokratska partija Srbije

Rođen je 6.2.1976.godine.

Doc. dr Vladimir Marinković, predsednik je Odbora za ekonomiju GO SDP Beograda i profesor Univerziteta “Megatrend”.

Prvi izbor u zvanje docenta stekao je na Megatrend univerzitetu, gde predaje Osnove menadžmenta i Upravljanje ljudskim resursima, na osnovnim i master studijama. Autor je jednog univerzitetskog udžbenika, četiri monografije i više od 80 naučnih i stručnih radova.

Predsednik je Nadzornog odbora Društva ekonomista Beograda i član Međunarodne asocijacije za industrijske i radne odnose (ILERA).
Narodni poslanik u sazivu 2012-2014. Od januara 2013. godine član je neformalne zelene poslaničke grupe u Skupštini Srbije (www.zelenidijalog.rs). Predstavnik SDP Srbije u Globalnoj organizacij parlamentaraca za borbu protiv korupcije (GOPAC).

Član Glavnog odbora Socijaldemokratske partije Srbije.

25. maja 2014. godine pokrenuo je i Kancelariju za komunikaciju sa građanima.

Osnovne informacije

Statistika

  • 11
  • 0
  • 5
  • 3
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Četvrta sednica Prvog redovnog zasedanja , 22.05.2017.

Na član 1. amandmana, podneo je narodni poslanik Marijan Rističević.

Četvrta sednica Prvog redovnog zasedanja , 22.05.2017.

Hvala kolega Orliću.
Reč ima narodni poslanik Veroljub Arsić, replika?

Imovinska karta

(Beograd, 23.06.2016.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Narodni poslanik Narodna skupština Republike Srbije Republika Mesečno 105000.00 RSD 16.04.2014 - 03.06.2016.
Narodni poslanik Narodna skupština Republike Srbije Republika Mesečno 105000.00 RSD 03.06.2016 -
Poslednji put ažurirano: 06.03.2017, 13:28