MIROLJUB STANKOVIĆ

Partija ujedinjenih penzionera Srbije

Rođen 19. jula 1946. godine. Živi u Nišu.

Završio fakultet Bezbednosti. Penzioner.

Radio u SUP-u i Vaspitno-popravnom domu u Kruševcu.

Član PUPS-a od osnivanja 2005. godine. Od tada, pa sve do danas bio je član Glavnog odbora, zamenik predsednika Okružnog odbora i predsednik Okružnog odbora.

Trenutno je na funkiciji potpredsednika patije. Takođe je i predsednik Udruženja penzionera grada Niša od 2010. godine.

Na vanrednim parlamentarnim izborima 2014. godine, izabran za narodnog poslanika. Bio je član Skupštinskog Odbora za Kosovo i Metohiju.

Mandat mu je potvrđen i nakon vanrednih parlamentarnih izbora 24. aprila 2016. godine.

Osnovne informacije

Statistika

  • 1
  • 0
  • 3
  • 0
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Peta sednica Drugog redovnog zasedanja, 26.10.2014.

Poštovani predsedavajući, mogu da se složim da mi se smanji penzija, ali vas molim da nam obezbedite uslove. Neka bar toplo duva, jer moramo da ustanemo da idemo. Ovo je nenormalno. Ko ne veruje, neka dođe da sedi ovde. Bar neka duva toplo ako je sistem takav. Hvala.

Imovinska karta

(Niš, 09.06.2016.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Narodni poslanik Narodna skupština Republike Srbije Republika Mesečno 98000.00 RSD 03.06.2016 -
Narodni poslanik Narodna skupština Republike Srbije Republika Mesečno 98000.00 RSD 16.04.2014 - 03.06.2016.
Penzioner Republički fond za penzijsko i invalidsko osiguranje Republika Mesečno 39000.00 RSD 01.01.1991 -
Poslednji put ažurirano: 06.03.2017, 11:02