IVICA TONČEV

Socijalistička partija Srbije

Ivica je rođen 17. novembra 1968. godine. Živi u Surdulici.

Po zanimanju je diplomirani menadžer. U SPS-u obavljao je funkciju predsednika Komisije za materijalno-finansijska pitanja i člana Glavnog odbora. Bio je savetnik potpredsednika vlade i ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića.

Na parlamentarnim izborima, maja 2012.godine, izabran je za narodnog poslanika. Ostavku na poslaničku funkciju podneo je 16. januara 2013. godine.

Na mesto narodnog poslanika ponovo je izabran nakon vanrednih parlamentarnih izbora 24. aprila 2016. godine, a mandat mu je prestao 23. decembra 2016. godine.

Osnovne informacije

  • Samostalni poslanik
  • Surdulica
  • 17.11.1968.
  • drugo

Statistika

  • 0
  • 0
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku
Poslednji put ažurirano: 27.12.2016, 09:41