SONJA TODOROVIĆ

Srpska napredna stranka

Rođena je 1976. godine.

Živi u Temerinu.

Po obrazovanju je magistar poljoprivrednih nauka.

Obavljala je funkciju načеlnice u Odеljеnju za poljoprivrеdu i invеsticijе u Opštini Tеmеrin.

Na redovnim parlamentarnim izborima održanim 21. juna 2020. godine po prvi put postaje narodna poslanica. Izabrana je sa izborne liste "Aleksandar Vučić - za našu decu".
Poslednji put ažurirano: 25.09.2020, 09:28

Osnovne informacije

Statistika

  • 0
  • 1
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Imovinska karta

(Temerin, 06.12.2016.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Član opštinskog veća Opština Temerin Opština Mesečno 66000.00 RSD 08.06.2016 - 17.11.2016.