JASMINA PALUROVIĆ

Srpska napredna stranka

Jasmina Palurović je rođena 05.06.1972. godine u Kruševcu.

Školovala se u Kruševcu i Čačku, gde je završila Tehnički fakultet.

Radnu karijeru započela je u Trajalu u Dedini. Radila je u Sektoru proizvodnje na rukovodećim mestima, zatim u Službi pripreme i planiranja, Sektoru tehnologije i razvoja i bila direktor Sektora proizvodnje auto-guma. Radila je na unapređenju kvaliteta rada i poseduje odgovarajuće sertifikate. Obavljala je poslove zamenika direktora "JAT apartmana" doo Kopaonik.

Od 2012 - 2014. godine bila je odbornik Skupštine grada i predsednik Saveta za budžet i finansije.
Od 30. aprila 2014. godine do juna 2016. godine uspešno je obavljala funkciju zamenika gradonačelnika Grada Kruševca, a od juna 2016. godine do 25.12.2017. funkciju predsednika Skupštine grada Kruševca.

Pohađala je obuke Švedskog međunarodnog centra za lokalnu demokratiju iz oblasti unapređenja rodne ravnopravnosti i poseduje odgovarajući sertifikat.

Rekreativno se bavi atletikom, učesnik je više polumaratonskih trka i do sada je istrčala deset polumaratona.

Govori engleski jezik.

Udata je i majka dvoje dece.

Na parlamentarnim izborima 2020. godine našla se na 44. poziciji na listi “Aleksandar Vučić - za našu decu” i po prvi put dobila svoj poslanički mandat.
Poslednji put ažurirano: 29.07.2020, 08:28

Osnovne informacije

  • Samostalni poslanik
  • Kruševac
  • 05.06.1972.
  • profesor tehnike i informatike

Statistika

  • 0
  • 0
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Imovinska karta

(Kruševac, 23.01.2018.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Gradonačelnik Grad Kruševac Grad Mesečno 96981.00 RSD 25.12.2017 -
Predsednik Skupštine Grada Skupština grada Kruševca Grad Mesečno 78296.00 RSD 22.06.2016 - 25.12.2017.