RADOMIR DMITROVIĆ

Nestranačka licnost

Rođen 1958. godine u Komogovini, na Baniji.

Po zanimanju je novinar, radi u Beogradu.

Bio je stalni dopisnik iz Zagreba dnevnog lista „Politika“ i nedeljnika NIN, a od oktobra 1991. do kraja 1993. godine radio je na Radio-televiziji Srbije, kao komentator.

Pet godina bio je glavni urednik frankfurtskih „Vesti“, a od maja 2013. do jula 2017. godine bio je generalni direktor Kompanije „Novosti“ i glavni urednik „Večernjih novosti“. Osnivač je televizije „Ras“.

Na redovnim parlamentarnim izborima održanim 21. juna 2020. godine prvi put postao narodni poslanik.
Poslednji put ažurirano: 15.10.2020, 09:19

Osnovne informacije

  • Samostalni poslanik
  • 1958
  • novinar

Statistika

  • 0
  • 2
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Imovinska karta

(Beograd, 23.09.2016.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Izvršni direktor Kompanija Novosi a.d Beograd Javni Godišnje 999999.99 RSD 16.05.2013 -