NINOSLAV ERIĆ

Srpska napredna stranka

Rođen 18.02.1976.godine u Ćupriji.

Završio Gimnaziju u Ćupriji. Diplomirao na Ekonomskom fakultetu u Nišu. Magistarske studije završio 2012.godine na Ekonomskom fakultetu u Nišu, Univerzitet u Nišu.
Radio kao regionalni menadžer u mikrofinansijskoj organizaciji “Agroinvest fond“.

Oženjen je i otac dvoje dece.

Na sednici Skupštine opštine Ćuprija, održanoj 21.06.2013.godine izabran je za predsednika opštine Ćuprija.

Na redovnim parlamentarnim izborima održanim 21. juna 2020. godine po prvi put postaje narodni poslanik. Izabran je sa izborne liste "Aleksandar Vučić - za našu decu".
Poslednji put ažurirano: 25.09.2020, 08:59

Osnovne informacije

Statistika

  • 0
  • 1
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Imovinska karta

(Ćuprija, 09.06.2016.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Predsednik opštine Opština Ćuprija Opština Mesečno 85000.00 RSD 21.06.2013 - 10.05.2016.
Predsednik opštine Opština Ćuprija Opština Mesečno 85000.00 RSD 10.05.2016 -