RADOVAN TVRDIŠIĆ

Srpska napredna stranka

Rođen je 1971. godine u Bijelom Polju. Živi u Beogradu.

Po zanimanju je pravnik.

Jedan je od osnivača Srpskog pokreta Dveri, koji je napustio 2015. godine.

Obavljao je dužnost predsednika Skupštine gradske opštine Novi Beograd u periodu od 2016. do 2020. godine.

Član je Predsedništva SPAS-a.

Nakon redovnih parlamentarnih izbora održanih 21. juna 2020. godine po prvi put postaje narodni poslanik.

Izabran je sa izborne liste "Aleksandar Šapić - Pobeda za Srbiju".
Poslednji put ažurirano: 05.11.2020, 09:47

Osnovne informacije

Statistika

  • 2
  • 2
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Trinaesto vanredno zasedanje , 13.09.2021.

Zahvaljujem.

Sledeći je narodni poslanik Hadži Milorad Stošić.

Izvolite.

Trinaesto vanredno zasedanje , 13.09.2021.

Zahvaljujem.
Reč ima narodni poslanik Đorđe Milićević. Izvolite.

Trinaesto vanredno zasedanje , 13.09.2021.

Zahvaljujem kolegi Milićeviću.

Sledeći je narodni poslanik prof. dr Ljubiša Stojmirović.

Izvolite.

Imovinska karta

(Beograd, 11.08.2016.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Predsednik skupštine opštine Gradska opština Novi Beograd Opština Mesečno 95000.00 RSD 20.07.2016 -