MIROSLAV KONDIĆ

Srpska napredna stranka

Rođen je 1980. godine. Živi u Odžacima.

Po obrazovanju je diplomirani ekonomista.

Od 2013. godine bio je odbornik u SO Odžaci, a od 2014. i zamenik predsednika Opštine Odžaci. Za drugi mandat odbornika u SO Odžaci i zamenika predsednika opštine izabran je 2017. godine.

Sekretar je opštinskog odbora Srpske napredne stranke u Odžacima.

Nakon redovnih parlamentarnih izbora održanih 21. juna 2020. godine po prvi put postaje narodni poslanik. Izabran je sa izborne liste "Aleksandar Vučić - Za našu decu".
Poslednji put ažurirano: 20.01.2021, 13:58

Osnovne informacije

Statistika

  • 0
  • 1
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Imovinska karta

(Odžaci, 24.03.2017.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Član privremenog organa Opština Odžaci Opština Mesečno 75000.00 RSD 27.03.2015 - 15.02.2017.
Član privremenog organa Opština Odžaci Opština Mesečno 75000.00 RSD 15.02.2017 -