VESNA RANKOVIĆ

Srpska napredna stranka

Rođena je 1989. godine. Živi u Barajevu.

Po obrazovanju je master prostorni planer.

Nakon redovnih parlamentarnih izbora održanih 21. juna 2020. godine po prvi put postaje narodna poslanica.

Izabrana je sa izborne liste "Aleksandar Vučić - za našu decu".
Poslednji put ažurirano: 19.10.2020, 08:00

Osnovne informacije

Statistika

  • 0
  • 1
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Imovinska karta

(Beograd, 21.12.2015.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Član veća Gradska opština Barajevo Opština Mesečno 88083.00 RSD 16.09.2015 - 03.12.2015.