RAJKA MATOVIĆ

Nestranačka licnost

Rođena je 1989. godine. Živi u Beogradu.

Po zanimanju je diplomirani biohemičar.

Nakon parlamentarnih izbora održanih 21. jun 2020. godine po prvi put postaje narodna poslanica.

Izabrana je sa izborne liste "Aleksandar Vučić - za našu decu".

Poslednji put ažurirano: 20.10.2020, 08:57

Osnovne informacije

Statistika

  • 0
  • 1
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Imovinska karta

(Surčin, 23.05.2014.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Odbornik Skupština grada Beograda Grad Mesečno 10000.00 RSD 23.04.2014 -
Koordinator kancelarije za mlade Gradska opština Surčin Opština Mesečno 40000.00 RSD 23.01.2013 -