BRATISLAV JUGOVIĆ

Nestranačka licnost

Rođen je 1980. godine u Čačku, gde je završio osnovnu školu i gimnaziju. Diplomirao je na Fakultetu fizičke kulture u Novom Sadu.

Zaposlen je u čačanskoj Predškolskoj ustanovi „Radost“. Bio je i predsednik Samostalnog sindikata te ustanove, ali je podneo ostavku na tu funkciju. Bio je član Gradskog veća od jula 2012.

Na redovnim parlamentarnim izborima održanim 21. juna 2020. godine po prvi put postaje narodni poslanik. Izabran je sa izborne liste "Aleksandar Vučić - za našu decu".
Poslednji put ažurirano: 25.09.2020, 09:02

Osnovne informacije

Statistika

  • 0
  • 1
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Imovinska karta

(Čačak, 18.07.2016.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
Član gradskog veća Grad Čačak Grad Mesečno 27830.00 RSD 12.07.2012 - 20.06.2016.
- Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja (Savetnik ministra) Republika Mesečno 41000.00 RSD 12.11.2014 -