STEFAN KRKOBABIĆ

Partija ujedinjenih penzionera Srbije

Rođen je 23. februara 1989. godine. Živi u Beogradu.

Po obrazovanju je diplomirani menadžer za odnose s javnošću. Diplomirao je 2011. godine na Fakultetu za kulturu i medije Megatrend univerziteta.

Bio je zastupnik Udruženja "Građanska prava i slobode" od septembra 2010. do avgusta 2012. godine.

Radio je u Privrednoj komori Beograda (PKB) od marta 2013. do marta 2015. godine. U PKB-u je bio angažovan na četiri pozicije. Obavljao je poslove rukovodioca sektora za ekonomsku politiku, sekretara Centra za razvoj malih i srednjih preduzeća, zamenika potpredsednika PKB-a i zamenika direktora.

Radio je i kao savetnik u firmi "Media research and development" od septembra 2018. do aprila 2019. godine.

Imenovan je za v.d. direktora Javnog preduzeća za razvoj planinskog turizma "Stara planina" 30. maja 2019. godine.

Služi se engleskim i španskim jezikom.

Na redovnim parlamentarnim izborima održanim 21. juna 2020. godine po prvi put postaje narodni poslanik.

Izabran je sa izborne liste "Aleksandar Vučić - za našu decu".
Poslednji put ažurirano: 22.10.2020, 14:57

Osnovne informacije

Statistika

  • 0
  • 1
  • Nema pitanja koja su upućena poslaniku

Imovinska karta

(Beograd, 01.07.2019.)

Funkcija Državni organ, javno preduzeće, ustanova, druga organizacija Izvor prihoda Interval Neto prihod Valuta Vreme obavljanja / od-do
V.D. Direktora JP za razvoj planinskog turizma "Stara Planina" Beograd Republika Mesečno 154772.00 RSD 30.05.2019 -